Zwałki, wartki nurt, piękna przyroda i niesamowita atmosfera… ????‍♀️??‍♂️

Na to wszystko możecie liczyć podczas II Ogólnopolskiego Spływu Kajakowego Doliną rzeki Dłubni- „DŁUBNIA WCIĄGA”, pod patronatem Wójta Gminy Iwanowice Roberta Lisowskiego, który zorganizujemy dla Was w pierwszy weekend września- 1-3.09.2023.

Spłyniemy ponad 20 km odcinek Dłubni, który został podzielony na dwa etapy.

▫️I etap – ok.12 km Biskupice (boisko LKS ORZEŁ Iwanowice) do Maszkowa (Centrum Sportu i Rekreacji)

▫️II etap – ok. 10 km Maszków (biwak- Centrum Sportu i Rekreacji) do Młodziejowic.

Biuro spływu oraz baza noclegowa będzie na biwaku, który rozbijemy na terenie Centrum Sportu i Rekreacji w Maszkowie. ?️

‼️Na Wasze zgłoszenia czekamy do 22 sierpnia, nie zwlekajcie bo liczba miejsc jest ograniczona. 

Formularz zgłoszeniowy znajdziecie poniżej. 

➡️Macie pytania? Chcecie dowiedzieć się więcej?

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem i programem imprezy.  Informacje uzyskacie również pod numerem telefonu 883 167 727-Ewa Ościłowicz. 

Serdecznie zapraszamy!

Czekamy na Was na biwaku.
Znajdziecie nas w Maszkowie, poniżej pinezka:

https://maps.app.goo.gl/37EWJURQP8Rbox95A?g_st=ifm

#spływajznami

II Ogólnopolski Spływ Kajakowy Doliną rzeki Dłubni 2023 – „DŁUBNIA WCIĄGA“ – Podsumowanie

Fanfary??? dla Dłubni,

Fanfary??? dla Gmina Iwanowice

Fanfary??? dla wszystkich kajakarzy??‍♂️

którzy w dniach 1 do 3 września wzięli udział w II OSK Doliną rzeki Dłubni „Dłubnia wciąga” II Ogólnopolskim Spływie Kajakowym Doliną rzeki Dłubni „Dłubnia Wciąga”

Czy Dłubnia Was wciągnęła ?????️?️?️

Nas – Tołhaj Team wciągnęła na samo DNO,

i tutaj „dno” będzie miało pozytywne znaczenie, bo my już nie wyjdziemy z tej rzeki tak szybko, dopóki Gmina Iwanowice z super gospodarzem na czele Wójtem Robert Lisowski będzie nas tak serdecznie gościła i pomagała w organizacji jak do tej pory.

Duma nas rozpiera, że osiągnęliśmy razem z Wojtem nasz główny cel, rozpropagowaliśmy na całą Polskę tą małą niepozorną ,ale jakże charkaterną rzekę.

A charakterek to ona ma ❗

Nie da się na niej ponudzić, trzeba być uważnym i skupionym, są momenty, że daje chwilkę odsapnąć ale już za następnym zakrętem udowodni, że ona tutaj rządzi

i to ona nadaje tempo naszym kajakom.

A, że znana jest już w całej Polsce, to wiemy na pewno, bo od tamtego roku w środowisku kajakowym słuszało się Dłubnia , Dłubnia, Dłubnia …..

I w tym roku na II OSK „Doliną rzeki Dłubni” stawiło się ponad 170 kajakarzy z różnych zakątków Polski, którzy po spływie jak „jeden mąż” twierdzili: wciąga wciąga, Dłubnia wiciągaaaaa…..?️?️?️?️

To był dla wszystkich wspaniały weekend.

Pełen emocji, uśmiechu, radości , zróżnicowanej pogody.

Obfitował w wiele atrakcji. Każdy znalazł coś dla siebie. Była loteria z fantami zorganizowana przez Gminne Centrum Kultury i Bibliotek w Iwanowicach. Dzieci pobawiły się na dmuchańcu, pokonały sportowy tor przeszkód, w nagrodę odebrały medale, zjadły najlepszą pizze w rejonie, przygotowaną przez naszego klubowego kolegę Mariana, była Domowa spiżarnia z przetworami, były miody od pszczelarzy z Gminy Iwanowice, była przepiękna ceramika z Grzegorzowic Wielkich, były przepyszne posiłki z Pierogarnia „BUCZEK” Maszków, był wikwintny karczek i kiełbaski z grila serwowane przez Tołhajkę Marzenkę i Tołhaja Grzegorza. I była tam też nasza koleżanka, Tołhajka Marta – KOMANDORKA SPŁYWU, która wszystko nadzorowała i pilnowała, że teraz tak sobie nieśmiało myślimy, że chyba też możemy na koniec napisać:

FANFARY????? dla TOŁHAJ TEAM.

SPŁYWAJ Z NAMI ?‍♂️??‍♂️??‍♂️?‍♂️??‍♂️?

, ⬇️⬇️⬇️

Pełna fotorelacja w linku poniżej

https://photos.google.com/…/AF1QipNnmz…