Poniżej można zapoznać się z typami kajaków, które wchodzą w skład floty Fundacji. Posiadamy kajaki jednoosobowe i dwuosobowe. Kilka różnych modeli do wyboru, do koloru. Oczywiście zapewniamy też odpowiednio dobrane do modelu kajaka wiosła i kamizelki asekuracyjne. Kilka przyczep umożliwia przewóz całego sprzętu.


Aquarius Traper (K1)

Uniwersalny, jednoosobowy kajak turystyczny na rzeki i jeziora. Bardzo komfortowy, standardowe wyposażenie obejmuje anatomicznie wyprofilowane siedzenie pokryte elastyczną pianką.

Więcej informacji: https://aquariusport.com/kajaki/aquarius-traper-70.html


Raider (K1)

Rekreacyjny kajak na całodniowe wycieczki, wędkowanie, fotografowanie i po prostu zabawę na wodzie, jest idealny dla każdego. Kokpit, zaprojektowany dla łatwego wsiadania/wysiadania, jest wystarczająco duży aby pasował na każdego kajakarza.

Więcej informacji: https://sklep.kanokajaki.pl/srodladowe/394-kajak-point65-raider-ster.html


Kanupolo/Smyk – Lettmann Blade (K1)


EXO XT Creek (K1)

Kajak Exo XT Creek powstał na bazie udanego  i cenionego modelu Xt 300. Exo XT Creek łączy w sobie najlepsze cechy kajaków creek – stabilność w każdej sytuacji, szybkość, łatwość obsługi.

Więcej informacji: https://www.kajakowcy.pl/xt-creek,sp,21,409


RTM Madgic Polo (K1)

Zwinna i niezwykle wytrzymała francuska jednostka przeznaczona do KAJAK-POLO. Szczególnie ceniony przez młodych adeptów kajakarstwa.

Więcej informacji: https://sklep.kanokajaki.pl/dla-wypozyczalni/252-kajak-rtm-madgic-polo.html


RTM Brio (K2)

Flagowy tandem rodzinny francuskiej firmy ROTOMOD – dwuosobowy kajak rekreacyjno – turystyczny dla początkujących i zaawansowanych z dodatkowym trzecim miejscem dla dziecka.

Więcej informacji: https://sklep.kanokajaki.pl/rekreacyjne/985-kajak-rtm-brio.html


Bykayaker Finder (K2)

Duża wyporność oraz specjalny kształt dziobu zapewniają duża prędkość kajaka na wodzie. Idealny zarówno na 1 dniowe spływ (odpowiednio dobrana waga) jak i kilkudniowe rodzinne wyprawy kajakowe – bardzo dużo miejsca w rufie kajaka na bagaże

Więcej informacji: https://sklep.kanokajaki.pl/rekreacyjne/1002-kajak-finder.html


Preception Vista (K2)

Vista to dwuosobowy, bardzo wygodny kajak turystyczny dla początkujących i zaawansowanych. Idealny na długie, kilkudniowe wyprawy. Bardzo stabilny i dobrze trzymający kierunek płynięcia. 

Więcej informacji: https://kajakowcy.pl/vista-standard,sp,19,66Preception Horizon (K2)

Dwukokpitowy kajak turystyczny z dwoma hermetycznymi lukami dla początkujących i zaawansowanych.

Więcej informacji: https://sklep.kanokajaki.pl/ekspedycyjne/1003-kajak-wavesport-horizon-exp-blackoutster.html