Po raz kolejny chcielibyśmy Państwa zaprosić na malownicze Podkarpacie! ZAPISY na VIII Ogólnopolski Spływ Kajakowy „Błękitną Wstęgą Sanu” organizowany po raz kolejny w Lesku uważamy za OTWARTE ?

W ubiegłym roku gościliśmy blisko 240 kajakarzy z całej Polski! Czy w tym roku również San zrobi się kolorowy i popłynie nim blisko 150 kajaków??

Spływ organizowany jest na trasie Zwierzyń – Lesko – Sanok o długości 34 km jedną z najpiękniejszych i najczystszych rzek w Polsce, która wije się w obrębie gór i podgórzy tworząc malownicze przełomy.

W tym roku na sobotnią integrację przygotowaliśmy dla Was trochę Bieszczadzkiego klimatu, oczywiście nie zabraknie mnóstwa gadżetów i innych świadczeń?

W tym roku nasza baza biwakowa Również znajduje się na placu sportowo rekreacyjnym przy Basenie Aquarius w Lesku!Ul. Bieszczadzka 7

Termin spływu 14-16 lipca 2023r.

Serdecznie zapraszamy do zapisów?

San 2023  „Błękitną Wstęgą Sanu” – Podsumowanie

olejna, ósma już, edycja Ogólnopolskiego Spływu Kajakowego „Błękitną Wstęgą Sanu” za nami.✨

W weekend 14-16.07.2023 gościliśmy blisko 240 kajakarzy z całej Polski! ?

Uczestnicy pokonali dwa odcinki Sanu o łącznej długości 34 km. ?Kajakarze płynęli z miejscowości Zwierzyń poprzez Lesko, aż do Sanoka. Bazę biwakową już po raz piąty rozbiliśmy w Lesku, a drugi przy Basenie Aquarius. ?‍♀️??‍♂️

Pogoda dopisała a uczestnicy mogli podziwiać zielone wzgórza nad Sanem, strome zbocza z podcięciami skalnymi, osuwiskami i skaliste dno oraz przepiękną faunę i florę Bieszczad. ☀️??

Po każdym etapie spływu na kajakarzy czekał pyszny posiłek przygotowany przez Koło Gospodyń Wiejskich.??? Dla dzieci Lasy Państwowe Nadleśnictwo Lesko przygotowało stoisko edukacyjno- zabawowe, które cieszyło się sporym zainteresowaniem, również wśród dorosłych. Zainteresowani mogli dowiedzieć się o wielu ciekawostkach związanych z zwierzętami zamieszkującymi rejon Bieszczad.??

W sobotni wieczór uczestniczyliśmy w koncercie w prawdziwie bieszczadzkim klimacie. Zagrał dla nas Paweł Lewandowski. ???

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział, partnerom za nieocenioną współorganizację i wsparcie!?‍♀️? Już dzisiaj zapraszamy Was za rok!

➡️Współorganizatorzy

Miasto i Gmina Lesko

Basen Aquarius Lesko

Bieszczadzki Dom Kultury w Lesku

Starostwo Powiatowe w Lesku

Miasto Sanok

Miasto i Gmina Zagórz

➡️Partnerzy

Nadleśnictwo Lesko

Agencja Turystyczna Bieszczady Adwenture

RIVIGO Grzegorz Guzik

Przystań EkoMarina

Śledźcie nasze kolejne posty. Już niebawem zaprosimy Was na kolejne imprezy, których jesteśmy organizatorami.

Przed nami II Ogólnopolskie Regaty Kajakowe „Na tafli bieszczadzkiego morza” oraz II Ogólnopolski Spływ Kajakowy doliną rzeki Dłubni „Dłubnia wciąga”. ????‍♂️

#spływajznami