Chcecie zobaczyć jak wygląda początek jesieni z perspektywy kajaka na rzece Wisłok? Przed nami największa impreza wioślarska w Dolinie Wisłoka- XI Ogólnopolski Spływ Kajakowy „Szlakiem Rzeki Wisłok”. 

Wraz z Gminnym Ośrodkiem Sportu i Rekreacji we Frysztaku serdecznie zapraszamy na kolejną, jedenastą, edycję. Na uczestników czeka 33 kilometrowa trasa, podzielona na dwa etapy, podczas której będziecie mogli sprawdzić swoje siły w kajaku, poczuć podkarpacki klimat, poznać atrakcje turystyczne oraz przyrodę znajdującą się wzdłuż rzeki. 

Będziecie mogli wziąć również udział w 4 kilometrowym wyścigu podczas sobotniego spływu. Po każdym etapie będzie czekał posiłek regeneracyjny. W tym roku, w ramach czasu wolnego po spływie, mamy dla Was nowość- zawody strzeleckie na strzelnicy w Krośnie. Chęć udziału zgłaszajcie w formularzu po zapoznaniu się z regulaminem. Nie zabraknie również zabawy- zapraszamy na integrację kajakową w postaci wieczornego ogniska, biesiady z tańcami oraz możliwością skosztowania lokalnych wyrobów.

Zachęcamy drużyny do licznego wzięcia udziału- do wygrania będzie kajak! 

Zgłoszenia oraz regulamin dostępny jest na stronie https://www.tolhaj-gdk.pl

Więcej informacji pod numerem telefonu- Dominika Guzy 733 550 432

Regulamin Spływu

ddddd

Zapraszamy!

Spływaj z nami!

A tak było rok temu!!!