Pieniński Przełom Dunajca dla każdego kajakarza to prawdziwa perełka na kajakowej mapie Polski. I właśnie tutaj świętowaliśmy zakończenie sezonu kajakowego 2023, który był dla naszej Fundacji bardzo owocny i pracowity.

W 2023 roku zorganizowaliśmy i zapewniliśmy obsługę instruktorską łącznie na ponad 12 spływach, w których wzięło udział ponad 1000 osób z różnych zakątków Polski.

Świętowanie rozpoczęliśmy już w piątek , na torze kajakowym, gdzie szlifowaliśmy nasze umiejętności pływania po górskich rzekach. Ćwiczyliśmy wejście do cofki, wyjście na nurt, promowanie, trawers. Nie obyło się bez kabin podczas, których mogliśmy poćwiczyć dzióbki, posługiwanie się rzutką i taktykę asekuracji.

W sobotę odcinek od Sromowców Niżnych do Szczawnicy pokonaliśmy w wymarzonej pogodzie i pięknym słońcu. Przełom Dunajca zaserwował nam przepiękne jesienne widoki.

Po spływie, wieczorem odbyła się cześć oficjalna – podsumowanie sezonu 2023.

Zarząd Fundacji Kajakowej Tołhaj-GDK nagrodził najbardziej zaangażowanych członków Fundacji, którzy swoją postawą wyróżniali się podczas organizacji spływów kajakowych i przyczynili się do owocnego rozwoju i promocji Fundacji oraz turystyki kajakowej.

Na zakończenie odbył się chrzest kajakowy nowych członków Tołhaj Team. Po tej ceremonii, wspólnie przygotowaliśmy biesiadę kajakową, która trwała do białego rana ????

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim naszym partnerom, którzy współpracowali z nami przy organizacji spływów, a przede wszystkim składamy serdeczne podziękowania wszystkim uczestnikom naszych spływów – Spływaj z Nami

Więcej wspaniałych zdjęć tutaj kliknij!

DZIĘKUJEMY

Zarząd Fundacji Kajakowej

TOŁHAJ GDK